Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Vaiko kalba

patarimai pagal kategorijas: ūgtelėjęs kūdikis

Visi tėvai džiaugiasi, girdėdami vis aiškesnę vaiko kalbą. Su emociniu dėkingumu prisimena būtent savo vaiko kalbos momentus. Kiekviena mamytė įsimena įspūdingiausius savo vaiko kalbos vystymosi įvykius.

Įdomiausi yra vaiko sakomi visokie sutrumpinimai, suprastinimai, susieti su aplinka. Pavyzdžiui, koks dvibalsis vietoje viso žodžio: "ka" vietoje žodžio 'katė", "nana" vietoje "bananas".

Šie pavyzdžiai rodo, kaip vystosi vaiko kalba, o vystymasis suteikia daug džiaugsmo. Tačiau neužmirškite vieno dalyko: labai dažnai auklės, tetos ir močiutės perima vaiko kalbą ir tokia kalba jį šnekina. Tai didelis trikdis siekiant išmokyti taisyklingai kalbėti. Be to, tai veda prie blogų įpročių bei kalbos iškraipymų vyresniame amžiuje.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Sauskelnėms ate-ate

Kas žino, kada geriausia atsisveikinti su sauskelnėmis...Visaip manoma, tačiau tur būt ne anksčiau kaip 18 mėnesį ir ne vėliau kaip sulaukus 2 metų.

> Skaityti toliau

Suvargęs žaisliukas - geriausias vaiko draugas

Vienaausis meškiukas, lėlė sudriskusia suknele...Gal taip atrodo tik jums, nes tai, ką jūs išmestumėt, yra jūsų vaiko geriausi draugai.

> Skaityti toliau

Kaip vystosi vaiko kalba

Vaiko vystymasis susideda iš daugelio elementų, vienas jų yra komunikacinių įgūdžių įgijimas - kalba.

> Skaityti toliau