Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Sauskelnėms ate-ate

patarimai pagal kategorijas: ūgtelėjęs kūdikis

Kas žino, kada geriausia atsisveikinti su sauskelnėmis...Visaip manoma, tačiau tur būt ne anksčiau kaip 18 mėnesį ir ne vėliau kaip sulaukus 2 metų. Tai individualus dalykas kiekvienam kūdikiui.

O kada mokytis naudotis naktiniu puoduku?
Jei pamiegojęs vaikas nubunda su sausomis sauskelnėmis, tai bus pirmasis signalas. Paskui jis norėtų tas sauskelnes nusiimti, rodo į jas, sukinėjasi ir jau gali kelias minutes ramiai pasėdėti. Tuomet pasėdės ir ant puoduko...Taigi laikas kantriai pratinti prie puoduko...Aiškinkite puoduko paskirtį, nerodykite nusivylimo nesėkmės atveju, rodykite, kaip atsisveikinama su sauskelnėmis ir girkite, girkite už sėkmę, gal net ir dovanokite ką nors...

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Pirmieji bateliai

Kai tik žengs pirmuosius žingsnius, nupirkite savo kūdikiui tinkamus batelius. Norėdama geriau pasirinkti, nueikite į kelias parduotuves, išsirinkite batelius ir nueikite su kūdikiu pasimatuoti. Nepirkite nepamatavusi arba pagal kojytės brėžinį. Tik pamatavus priimsite tinkamą sprendimą.

> Skaityti toliau

Naktį nebemaitiname

Daug mamyčių suka galvas kada nustoti maitinus naktimis. Dabar pats laikas bandyti.

> Skaityti toliau

Pirmieji žingsniai

Jau 13 mėnesių jūsų mažyliui, o jis dar nenuėjo pirmųjų savo žingsnių? Nesijaudinkite, paprastai tai prasideda tarp 14 ir 18 mėnesio.

> Skaityti toliau