Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Komfortabilus miegas

patarimai pagal kategorijas: pradedantis vaikščioti kūdikis

Kaip ir dauguma mamyčių, jūs greičiausiai norite miegoti kartu su kūdikiu šalia. Taip jaučiatės saugiau. Pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų kūdikis su jumis miega patogiai ir ramiai, ir ar jūsų partneriui tai priimtina.

O gal tai yra tik jūsų noras?

Jei esate maitinanti motina, toks miegojimas yra privalumas - stipriai neišsibudinate nei jūs, nei kūdikis. Tačiau, jei kūdikiui jau yra 6 mėnesiai, didžiausia dovana jam yra jo gerai pailsėjusi mamytė. Netrukus jis pradės šliaužioti - prireiks papildomos mamytės energijos. Tad po truputį vertėtų pagalvoti apie vaikelio migdymą atskirai.

Pradėkite nuo naktinio maitinimo atsisakymo. Kūdikis gali naktį nubusti ir jaustis alkanas, todėl iš vakaro pamaitinkite jį stipriau - be pieno duokite dar duokite pvz. ir tyrelės. Juk kūdikis gali nubusti ir dėlto, kad jaučia, jog jo pienukas čia pat :-).

Labai gerai būtų įpratinti kūdikį miegoti vieną ir dienos miego metu. Po truputį, laikantis naujų taisyklių, tvarka nusistovės. Kuo vėliau šito imsitės, tuo bus sunkiau susidoroti.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Kūdikių peršalimai

Niekam nepatinka, kai bėga nosis ar skauda gerklę, o vaikučiai į tai reaguoja dar jautriau.

> Skaityti toliau

Kūdikis automobilyje

Tas faktas, kad jūsų kūdikis mažas, nereiškia, jog negalite automobilio vairuoti pati. Jums tereikia įsigyti automobilinę vaikų saugos kėdutę, pritaikytą vaiko amžiui ir įtaisyti ją pagal gamintojo instrukcijas. Nepirkite automobilinės vaikų saugos kėdutės, neturinčios atitikties sertifikato.

> Skaityti toliau

Pirmoji kelionė automobiliu

Pirmoji kelionė automobiliu yra didelis dalykas tiek tėvams, tiek kūdikiui. Per pirmuosius tris gyvenimo mėnesius neturėtumėte vaikučio varginti ilgomis kelionėmis, nes jo kaulų ir nervų sistemos nesusiformavusios.

> Skaityti toliau