Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Kaip rengti kūdikį

patarimai pagal kategorijas: pradedantis vaikščioti kūdikis

Jei norite sužinoti, ar kūdikiui pakankamai šilta, palieskite jam kakliuką. Jei jis vėsus, tai gerai. Pasak pediatrų, tėvai kūdikius daug dažniau rengia pernelyg šiltai, nei per vėsiai. Todėl stenkitės kūdikio neperkaitinti, nes jo imuninės sistemos stiprumas gali sumenkėti.

Kūdikio padidėjusio aktyvumo laikotarpiu (ridinėjasi, šliaužioja) renkite kūdikį taip šiltai, kaip pati esate apsirengusi. Tačiau, jei einate pasivaikščioti į lauką, o mažylis guli vežimėlyje nejudėdamas, užklokite jį antklode.Kūdikio grūdinimui taip pat svarbu yra ir atitinkama kambario temperatūra. Kūdikio perkaitimas išveda iš rikiuotės kūno termoreguliacijos procesą ir sudaro sąlygas kūnui atšalti. Todėl kambario temperatūra neturi viršyti 22 laipsnių pagal Celsijų.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Dygsta dantukai

Pirmieji pieniniai dantukai sukelia daug emocijų tiek abiems tėveliams tiek ir pačiam kūdikiui. Pirmieji pieniniai dantukai ima dygti paprastai 6-tąjį mėnesį, tačiau kartais jie pasirodo net ir 3-iąjį, arba žymiai vėliau - 8-ąjį mėnesį.

> Skaityti toliau

Saugus šliaužiojimas

Tą dieną, kai kūdikis ims šliaužioti, visas namų pasaulis pasikeis.-) Negalima bus nuleisti akių nuo mažylio. Neužmirškite, kad vaikas dar nesupranta, kas yra pavojus.

> Skaityti toliau

Nagučių kirpimas

Kaip reikėtų kirpti vaikučiui nagučius, kad jie neaugtų vidun, ir kada geriausia šį veiksmą atlikti

> Skaityti toliau