Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Kaip rengti kūdikį

patarimai pagal kategorijas: pradedantis vaikščioti kūdikis

Jei norite sužinoti, ar kūdikiui pakankamai šilta, palieskite jam kakliuką. Jei jis vėsus, tai gerai. Pasak pediatrų, tėvai kūdikius daug dažniau rengia pernelyg šiltai, nei per vėsiai. Todėl stenkitės kūdikio neperkaitinti, nes jo imuninės sistemos stiprumas gali sumenkėti.

Kūdikio padidėjusio aktyvumo laikotarpiu (ridinėjasi, šliaužioja) renkite kūdikį taip šiltai, kaip pati esate apsirengusi. Tačiau, jei einate pasivaikščioti į lauką, o mažylis guli vežimėlyje nejudėdamas, užklokite jį antklode.Kūdikio grūdinimui taip pat svarbu yra ir atitinkama kambario temperatūra. Kūdikio perkaitimas išveda iš rikiuotės kūno termoreguliacijos procesą ir sudaro sąlygas kūnui atšalti. Todėl kambario temperatūra neturi viršyti 22 laipsnių pagal Celsijų.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Kaip prižiūrėti pirmuosius dantukus

Kai kuriems vaikučiams dantukai pradeda dygti, kai jiems sukanka 5-6 mėnesiai. Bet dar iki dantukams pasirodant, pratinkite jį prie dantenų valymo jau nuo pirmųjų mėnesių.

> Skaityti toliau

Kūdikių peršalimai

Niekam nepatinka, kai bėga nosis ar skauda gerklę, o vaikučiai į tai reaguoja dar jautriau.

> Skaityti toliau

Komfortabilus miegas

Kaip dauguma mamų, tikriausiai ir jūs mėgstate miegoti su kūdikiu. Žinote, kad tuo metu jis jaučiasi saugus ir čia pat pasiekiamas. Būtų idealu, kad tai patiktų visiems - ir jūsų kūdikiui, ir jūsų partneriui.

> Skaityti toliau