Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Gulėjimas ant pilvuko

patarimai pagal kategorijas: pradedantis vaikščioti kūdikis

Puikių motorikos įgūdžių lavinimui labai padeda užsiėmimai kūdikiui gulint ant pilvuko. Tam tikslui paimkite antklodę, patieskite ją ant grindų ir paguldykite kūdikį.

Nepalikite be priežiūros, nes kūdikis gali susižeisti. Įsitikinkite, jog pašalinote lengvai praryjamus objektus.

Jei kūdikiui maždaug 6 mėnesiai, jis jau pats gali apsiversti nuo nugarytės ant pilvuko.O jei taip dar nedaro, tai nesijaudinkite, vadinasi jūsų kūdikis vystosi kitaip, bet netrukus jau bus išmokęs. Kūdikiui gulint ant pilvuko, vartantis ir siekiant daiktų ne tik vystosi motorikos įgūdžiai, bet ir puikiai leidžiamas laikas. Pirštu galima piešti kokias nors formas ant nugarytės, ir pasakoti ką nors tuo pačiu metu. Vaikutis džiūgaus.

Kūdikiai, guldomi ant pilvuko nors kartą per dieną galvutę kelia ir ima šliaužioti greičiau nei kiti. Tačiau ne visiems tai patinka, todėl kartais jie garsiai rėkdami prieštarauja. Jei ir jūsų kūdikis tarp jų, tuomet neverskite jo taip gulėti - matyt, dar ne laikas.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Augimo spurtas arba šuoliai

Ar tik netapo jūsų vaikutis irzlus, nubunda naktimis ir reikalauja nuolatinio dėmesio? Gali būti, jog vyksta vienas iš septyneto vaiko augimo šuolių! Jis truks maždaug savaitę, o tada.. Atrodys, jog vaikutis išmoko naujų įgūdžių tiesiog per vieną naktį.

> Skaityti toliau

Kelionė lėktuvu

Jei planuojate keliauti su kūdikiu lėktuvu, pasirenkite iš anksto tokiai kelionei, kad ji nekeltų rūpesčių jums ir nerimo jūsų kūdikiui.

> Skaityti toliau

Kūdikio sveikata - infekcijos ne didelė bėda

Kūdikio nosytė bėga, o gal jis karščiuoja. Nepanikuokite! Gal viskas ne taip jau ir blogai.

> Skaityti toliau