Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Geras nakties miegas

patarimai pagal kategorijas: kūdikiai

Miegas yra puikiausia priemonė kūdikiui pailsėti ir augti. Todėl labai svarbu užtikrinti nepertraukiamą ir sveiką kūdikio miegą. Nėra nurodyta, kiek valandų turėtų miegoti kūdikis. Tai atskiras kiekvieno reikalas, kadangi to paties amžiaus kūdikiai turi skirtingą miego poreikį. Tačiau patartina įvesti šiokį tokį režimą, kad vaikutis įprastų skirti budėjimo laiką nuo laiko eiti miegoti.

Planuokite kūdikio maudymą kasdien maždaug tuo pačiu metu, pvz., septintą valandą vakare. Po maudynių pamaitinkite kūdikį ir guldykite miegoti. Jei kūdikiui auga dantukai, išvalykite juos. Paskui gesinkite šviesą ir vaiką palikite vieną. Sekite, kad kambaryje nebūtų triukšmo, tačiau žinokite, kad, jei įpratinsite kūdikį miegoti tyloje, bet koks triukšmelis jį pažadins. Savo dirbamų darbų nenutraukite.

Jei kūdikis nuvargęs ir jam nieko netrūksta, jis labai gretai užmigs. Kartais kūdikiui norisi prieš miegą ką nors apkabinti, todėl į lovytę galima įdėti audeklo gabalėlį arba nedidelį minkštą žaisliuką. Kartais kūdikiai viduryje nakties nubunda. Patikrinkite ar patogiai kūdikis guli ir ar sauskelnės nėra šlapios. Jei viskas gerai, po kelių minučių kūdikis vėl miegos.

Miegui gali trukdyti diegliai. Todėl išbandykite pasiteisinusius metodus. Glostykite kūdikiui pilvuką, apakabinkite ar pasūpuokite - gali padėti. Geriau kūdikį migdyti jo lovytėje, o ne savojoje.

Jei kūdikis įpras miegoti šalia jūsų, bus labai sunku nuo to atpratinti. Gali būti ir taip, kad kūdikis daugiau miegos dieną nei naktį. Toks reiškinys normalus, o jums teks apsišarvuoti kantrybe. Svarbu kasdien laikytis to paties režimo, nes tuomet kūdikis įpranta prie besikartojančios veiklos, tokios kaip maudynės ir įpranta jos tikėtis kasdien tuo pačiu metu. Labai gerai jei jūsų vyras ar kūdikio senelė gali jums padėti prižiūrėti kūdikį. Stenkitės per dieną pailsėti kaip galima daugiau. Ilgainiui tai virs naudingu įpročiu.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Staigi kūdikių mirtis

Terminas staigi kūdikių mirtis tėvams gniaužia širdį. Šis sindromas nėra gerai diagnozuojamas. Tačiau pasitaiko itin retai.

> Skaityti toliau

Pirmosios kūdikio maudynės

Pirmosios kūdikio maudynės daugeliui tėvų atrodo palyginamos su CERN (Didysis Hadronų Greitintuvas ) paleidimu:). Nieko negali būti nepanašesnio. Dauguma naujagimių mėgsta maudytis, o šiltas vanduo juos atpalaiduoja ir ramina

> Skaityti toliau

Pirmasis ėjimas į lauką

Kada, kokiu oru ir kuriam laikui reikia su kūdikiu išeiti į lauką pirmą kartą - tai klausimas, neraminantis daugelį jaunų tėvų. Ne taip seniai, tik po dviejų savaičių buvimo namie būdavo beveik privaloma sėdėti prie atviro lango arba lauke su vaiku ilgą laiką. Tačiau dabar tai jau atgyvenęs dalykas.

> Skaityti toliau