Early Care System

Naujagimių poreikiai yra kitokie, nei vyresnių kūdikių ar ūgtelėjusių mažylių, tad šios sistemos sauskelnės išpildo svarbiausius mažiausiųjų poreikius – minkštumą, sausumą ir apsaugą nuo odos sudirgimų. Sugeriamojo sluoksnio paviršius iš neaustinės medžiagos su specialiomis akutėmis praleidžia skysčius į sauskelnės vidų, o pats paviršius lieka minkštas ir sausas. Visas sauskelnių paviršius yra ypač švelnus, atkartoja jausmą, tarsi dėvint medvilnines kelnaites. Laidumas orui saugo nuo odos sudirgimo, o drėgmės indikatorius aiškiai parodo, kada yra laikas keisti sauskelnes.

Early Care System – tai rinkinys pačių geriausių sauskelnių savybių, reikalingų patiems mažiausiems.

 

air flow technology air flow technology

Air Flow Technology sistema užtikrina laidumą orui ir iki minimumo sumažina odos sudirgimo riziką.

Sauskelnių laidumas orui yra būtina sąlyga sveikai kūdikio odelei, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Štai kodėl laidžios orui yra abiejų sistemų Happy sauskelnės – Early Care System ir 360° comfort.

premium_dry.png
ypač greitai sugeriantis vidinis sluoksnis, padengtas minkštu tinkleliu – puikiai sugeria ir šlapimą, ir skystas išmatas.

1-extra-soft-cover.png
speciali ypač švelni visą sauskelnių paviršių dengianti medžiaga, kuri užtikrina kūdikiui sausumo ir švelnumo pojūtį.


drėgmės indikatoriaus juostelė, kuri prisipildžius sauskelnėms, pakeičia spalvą. Tai yra aiškus signalas tėveliams, kad laikas keisti sauskelnes.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png