Gidas Laimingi tėvai

nėštumas

pasirinkti savaitę

kūdikiai

patarimų skaičius: 20

ūgtelėjęs kūdikis

patarimų skaičius: 15

Atostogos su kūdikiu

patarimai pagal kategorijas: pradedantis vaikščioti kūdikis

Tas faktas, kad pora susilaukė kūdikio nereiškia, kad reikės atsisakyti atostogų iki kol mažylis ims lankyti mokyklą. Tiesa ta, kad nuo šiol atostogoms reikės kitaip pasirengti ir pasiimti daugiau bagažo vykstant kelionėn; -)

Vykdami atostogų drauge su savo kūdikiu, laikykitės tokių taisyklių:

1. Atostogoms rinkitės vietą, kurioje atostogauja tėvai su mažyliais. Tai būtų svečių namai ar kitokie būstai su vaikiškomis lovelėmis, vonelėmis, o gal net ir vaikiškais vežimėliais, nuomojamais nemokamai buvimo toje vietoje metu. Nebūtina pusę namų tempti su savimi.

2. Įsitikinkite, kad pasirinktoje vietoje didesnė atostogaujančių dalis bus šeimos. Juk būtų išties nemalonus siurprizas, jei kaimynai šėltų iki 3val. nakties.

3. Geras dalykas būtų bendra virtuvėlė, kurioje galima būtų pasišildyti pieną ir pasigaminti pietus . Jūs patys gal ir visai puikiai pragyventumėte savaitę valgydami vien sausą maistą ar pusfabrikačius, tačiau vaikučiui visa tai neišeitų į gera.

4. Pasiimkite įvairių dalykėlių, praversiančių einant pasivaikščioti arba į paplūdimį - drėgnų servetėlių, vienkartinių sauskelnių ir paklotų. Turėdami tokių dalykų krepšyje, visuomet žinosite, kad vaikutis švarus ir sausas.

5. Kūdikio drabužėlių pasiimkite dvigubai daugiau nei atrodytų reikalinga. Net ir vaikščiojantys mažyliai vis dar dažnai išsiterlioja, o per atostogas nesinori švaistyti laiko skalbimui. Drabužėlių pasiimkite visokiems orams.

6. Pasiimkite pagrindinių vaistų, kurie gali praversti staiga sukarščiavus, suviduriavus ar susižeidus. Neužmirškite įsidėti kūdikio medicininių įrašų knygelę - juk niekas nežino, kada gali tekti apsilankyti pas gydytoją.

Jums rekomenduojami produktai

Skaityti daugiau patarimų

Kaip rengti kūdikį

Pasak pediatrų, tėvai kūdikius daug dažniau rengia pernelyg šiltai, nei per vėsiai. Todėl stenkitės kūdikio neperkaitinti, nes jo imuninės sistemos stiprumas gali sumenkėti.

> Skaityti toliau

Nagučių kirpimas

Kaip reikėtų kirpti vaikučiui nagučius, kad jie neaugtų vidun, ir kada geriausia šį veiksmą atlikti

> Skaityti toliau

Pirmoji kelionė automobiliu

Pirmoji kelionė automobiliu yra didelis dalykas tiek tėvams, tiek kūdikiui. Per pirmuosius tris gyvenimo mėnesius neturėtumėte vaikučio varginti ilgomis kelionėmis, nes jo kaulų ir nervų sistemos nesusiformavusios.

> Skaityti toliau