3D Flexi System'a

3D Flexi sistema reiškia pagerintą Bella Baby Happy sauskelnių formą/dizainą. Svarbiausios 3D Flexi savybės:

VISŲ PIRMA PATOGUMAS

3D FLEXI SISTEMA reiškia: 2 platesnius ilgesnius ir tampresnius daugkartinio naudojimo lipdukus, platesnę ir tampresnę juosmens juostą ir tamprius lanksčius kraštų apsiuvus, sulaikančius sauskelnių turinį viduje. Dėka itin lanksčių naudojamų medžiagų, Bella Baby Happy sauskelnės puikiai tinka nuolatos judantiems kūdikiams. Dėka mūsų sauskelnių jūsų kūdikis kiaurą dieną jaučiasi itin gerai, o naktį itin gerai išsimiega. Be to, šie tamprūs lipdukai yra ilgesni ir pagaminti iš labai švelnios orui laidžios medžiagos, neleidžiančios jautriai kūdikio odelei susierzinti. Šie praktiški lipdukai itin palengvina daugkartinį sauskelnių užsegimą ir atsegimą taip pagerinant sauskelnių prigludimą prie kūdikio kūnelio.

ANTRA - SUGERIAMUMAS

Patobulintos Bella Baby Happy sauskelnės turi naujovišką, plonesnį ir labiau anatomiškai suprojektuotą sugeriamąjį sluoksnį. Pagerinta Magic Green medžiaga išsyk ir veiksmingai paskirsto drėgmę išilgai sugeriamojo sluoksnio, todėl kūdikio odelė visada sausa ir nedirginama.

TREČIA - SAUGUMAS

Orui laidus sluoksnis saugo jautrią kūdikio užpakaliuko odelę nuo sauskelnių sukelto bėrimo. Itin didelio sugeriamumo medžiaga, sauskelnių viduje drėgmę paverčianti geliu, švelnina kūdikio odelės kontaktą su sauskelnių paviršiumi, o odelė visados palaikoma sausa ir sveika. Sauskelnių Bella Baby Happy gamybai visiškai nenaudojamas lateksas, nes lateksas yra stiprus alergenas, ypatingai greitai suerzinantis kūdikio odelę. Be to, sauskelnių balinimui visiškai nenaudojamas chloras, taip visiškai sumažinant dar vienos alergijos riziką. Labai svarbu, kad Bella Baby Happy sauskelnės ne tik sustabdo ištekėjimą iš vidaus, bet ir naikina visus nemalonius kvapus.